Всеукраїнська спартакіада допризовної молоді

 Основне завдання Всеукраїнської спартакіади - формування та пропаганда здорового способу життя, збільшення рухової активності та підвищення престижу військової служби, розповідає Михайло Габар, , головний спеціаліст управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Проходить спартакіада у три етапи. Перший - районні та міські змагання, другий - обласні змагання переможців першого етапу та третій етап - фінальні змагання. До участі у заходах допускаються учні загальноосвітніх навчальних закладів 1996-1998 років народження.

 Михайло Габар, головний спеціаліст управління з питань фізичної культури та спорту ОДА
"Команда складається з 5 осіб, в програмі змагань 5 видів програми: біг 3 тисячі метрів і 100 метрів, метання гранати плавання і стрільба. "

Проводяться змагання з метою визначення фізичної підготовки допризовної молоді до того як вони поповнять лави Збройних Сил України, розповідають організатори. По завершення Спартакіади усі учасники відповідно до зайнятих місць отримають пам’ятні подарунки.

 Дмитро Мінкін, начальник з фізичної підготовки і спорту військового коледжу сержантського складу Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут»
"В спорті все просто: голи, очки, секунди. Критерій простий, є таблиця нарахування очок, людина яка виконала якийсь результат, з цим результатом скрадається сума балів, в кінці ця сума балів шумується і людина виконує той чи інший розряд."

Самі ж поки що школярі розповідають, сьогодні дуже важлива фізична підготовка та здоровий спосіб життя, адже слабак захищати країну не зможе.

 Юрій Руденко, учасник спартакіади з Карлівсього району
"Не п’ю, не курю, не советою. Пити і курити . Займайтесь спортом не сидіть без діла. "

Переможці обласних змагань стануть учасниками фінального етапу, який проводитиметься у Харкові з 23 по 27 вересня.