Переможці та лауреати конкурсу «Полтавська марка» отримали почесні відзнаки

У 2000 році, щоб стимулювати та підтримувати полтавські підприємства, задля насичення споживчого ринку конкурентоспроможною продукцією та для задоволення потреб населення в якісних і недорогих товарах, був започаткований конкурс «Полтавська марка». З кожним роком все більше підприємців представляли свою продукцію, тому зараз участь у ньому беруть не лише місцеві виробники.
 Олена Адамович, заступник голови Полтавської ОДА
"Це був конкурс якості виробників Полтави. В цьому році ми розширили географію, ініціатором є полтавська промислова палата, але конкурс під патронатом ОДА. З огляду на це, у нас розширилося коло учасників."

Критерії першості кожної номінації досить жорсткі. Експерти полтавської торгово-промислової палати та підприємства «Полтавастандартметрологія» оцінюють якість, ціну, зовнішній вигляд та ще безліч ознак товару. З огляду на це, переможці можуть хизуватися своїми послугами та продукцією, говорять організатори.
 Олександр Дудник, віце-президент Полтавської торгово-промислової палати
"У нас 3 номінації, в яких є переможці. Це продовольчі товари, непродовольчі товари для населення і група промислових товарів, які теж споживає населення. Вся "Полтавська марка" направлена на те, щоб ми підвищили якість товарів, які вживає населення Полавщини."

Переможці та лауреати конкурсу отримали почесні відзнаки та відтепер можуть рік вказувати на продукції знак «Полтавська марка» та розміщувати на сайті торгово-промислової палати інформацію про послугу чи товар безкоштовно