Полтавські медики тріумфатори Всеукраїнської спартакіаді працівників охорони здоров’я

Полтавська збірна виграла Всеукраїнську медичну спартакіаду в Алушті. Лікарі області набрали найбільше балів серед 22 регіонів України. У турнірній таблиці полтавці випередили Закарпатську та Луганську області, які взяли срібло та бронзу відповідно. Медикам Полтавщини така вершина підкорилася вперше.

Олександр Кувічка, голова обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я
«Для нас несподіванкою навіть стало це, ми не планували. Ми завжди п’яті, шості, вище 5 місця ми не підіймалися. Так у цьому році склалося, що ми стали героями України. Дуже багато вітань на нашу адресу, адже це все дуже непросто дається.»

В обласному управлінні охорони здоров’я кажуть: займатися спортом для полтавських ескулапів - традиція. У регіоні постійно проходять спартакіади та турніри, тож спортсмени-лікарі тримають себе у формі. Змагаються усі, у тому числі і керівники.

Віктор Лисак, начальник управління охорони здоров’я ОДА
«Щоб ініціювати, заохотити, подати приклад, команда департаменту охорони здоров’я, не зважаючи, що колектив маленький (адже це структурний підрозділ ОДА), теж приймала участь.»

Українські лікарі визначали кращих у кількох видах спорту: легкій атлетиці, настільному тенісі, шашках, шахах, гирьовому та армспорті. Співробітник госпіталю для інвалідів війни Златовслава Сологор стала третьою у 100- метрівці. Дівчина зазначає: цього року у них підібралася надзвичайно потужна та згуртована команда.

Златослава Сологор, працівник обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни, учасник збірної Полтавської області на Всеукраїнській спартакіаді працівників охорони здоров’я
«Спілкуватися будо дуже приємно, якщо і виникали якість питання, то кожен старався допомогти, підтримати, усі почувалися дуже комфортно.»

Срібна призерка змагань серед шахістів Світлана Малимоленко підкреслює: суперники були серйозними. За напруженням матчі не поступалися іграм щонайменше чемпіонатів України.

Світлана Малимоненко, реєстратор обласного центру МСЕК, учасник збірної Полтавської області на Всеукраїнській спартакіаді працівників охорони здоров’я
«Відчувалося, що все таки обрали кращих із кращих з усіх областей, було важко.»

Полтавські медики переконані: першість на спартакіаді у Криму - нова планка, на яку вони відтепер орієнтуватимуться