Обласна дирекція «Укрпошти» провела засідання із представниками влади та пенсійним фондом.

Обласна дирекція «Укрпошти» провела засідання із представниками влади та пенсійним фондом. Говорили про актуальність доставки пенсій поштою. Сьогодні на Полтавщині половина людей похилого віку віддає перевагу банківським переказам. Однак у найбільш віддалених районах області гроші людям приносять листоноші - у маленьких селах просто немає відділень банків. Враховуючи те, що в області близько 1800 населених пунктів, перед «Укрпоштою» стоїть досить непросте завдання.

Микола Хоменко, директор Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта»
«Якщо навіть одна людина проживає на хуторі чи віддаленому населеному пункті, ми повинні до нього дійти. Наші листоноші працюють на 2214 дільницях. Ми змушені тримати таку кількість, щоб забезпечити виконання цього завдання.»

Незважаючи на навантаження, листоноші повністю справляються із роботою, зазначили на засіданні. Більше того, кількість скарг від громадян зменшилася у 4 рази.

Валерій Руденко, начальник ГУ Пенсійного фонду України у Полтавській області
«Пенсії доставляються своєчасно, незалежно від проблем організаційного, кліматичного характеру, наприклад, ожеледиці. Нарікань з цього приводу ми не отримуємо.»

За останні роки кількість осіб, яким приносить пенсію листоноша, поступово зменшується. В «Укрпошті» планують змінити цю тенденцію. Для цього вони переглянуть розподіл виплат по періодах місяця. Зазвичай найбільше роботи у поштовиків протягом першого періоду. Приорітет - пенсії інвалідам та ветеранам.

Олександр Коваль, заступник голови ОДА
«Ми повинні з вами, щоб не було фінансового навантаження на обласне управління Пенсійного фонду, збалансувати ці всі три виплатні періоди.»

Нагадаємо, сьогодні через відділення «Укрпошти» пенсії отримує 225 тисяч мешканців Полтавської області