засідання Обласної призовної комісії

В області триває підготовка до осіннього військового призову. Під час цієї кампанії до лав Збройних сил молодь з області - 400 чоловік - востаннє призвуть на строкову службу. Вже наступного року в армії України служитимуть лише за контрактами. На засіданні Обласної призовної комісії зазначили: мусять бездоганно провести осінню кампанію. Перед ними стоїть завдання: ретельно відібрати майбутніх солдат та не допустити ухилення від військового обов’язку.

Борис Павлов, військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату
«Призовники, яким надійшла повістка з військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження комісії, зобов’язані прибути на пункт у строки, визначені повісткою. Якщо повістка не надійшла, громадянин сам має прибути до військового комісаріату.»

Серед проблем - так зване «підтвердження» призовників, яких визнали придатними до служби. У деяких районах області такі хлопці проходять медобстеження із позитивними результатами, але на облік їх не беруть.

Віктор Лисак, начальник Управління охорони здоров’я
«Це сьогодні відноситься і до Пирятинського і Новосанжарського районів. У Новосанжарському годні до призову 24 особи, а підтверджено лише 13 - приблизно половина.»

Навесні обласний військкомат відвідало приблизно 10 тисяч призовників. Цієї осені цифра буде трохи меншою. Зазначимо, цього року в області мають узяти на контракт 530 чоловік.