Чи полагодять дах?

Проблема протікання покрівлі стає дедалі поширенішою у місті. Проте це аж ніяк не дивує мешканців другого під’їзду будинку № 7, що на вулиці Баленка. Вони говорять - більшість житлових будівель Полтави зведена ще за радянських часів. Їхньому будинку вже майже 40 років, а капітального ремонту ще жодного разу не було. Результат - потопи у квартирах. Мешканці 3 поверху розповідають - у 2011 році зробили в оселі дорогий ремонт. За кілька місяців почав танути сніг, і всі зусилля - марні.

Раїса Остапенко
мешканка будинку за адресою вул. Баленка, 7
«Текло дуже сильно, ми прибирали воду з підлоги ганчірками, не просто капало, а лилося.»

Надія Погоріла, яка мешкає поверхом нижче, пригадує - одного разу під час сильного дощу у неї на тиждень вибило світло.

Надія Погоріла
мешканка будинку за адресою вул. Баленка, 7
«Вода бігла так, що навіть з люстри лилося. Довелося відра підставляти. І так щоразу. Як тільки сніг або відлига - потоп. І по стінках тече.»

Мешканці обурені - дах настільки поганий, що навіть на першому поверсі волого. Дідусь - ветеран війни - який живе у цій квартирі, не має ані коштів, ані можливості, аби лагодити помешкання. Добитися ремонту люди не можуть вже третій рік. Кажуть, ходили та писали скрізь, від ЖЕД до міськвиконкому.
Полтавці говорять - приблизно рік збирали кошти, аби найняти робітника, який ніби то відремонтував покрівлю. Щоправда, безрезультатно. Якщо знову вирішувати питання без участі комунальників, кожна квартира має витратити близько тисячі гривень.