порядок нарахування пенсій за особливі заслуги

Постійна комісія із встановлення пенсій за особливі заслуги працює уже понад 10 років. ЇЇ основним завданням є виявлення людей які мають ордени, медалі та відзнаки, які потрапляють під закон «Про порядок нарахування пенсії за особливі заслуги», зазначає Олександр Коваль.

 Олександр Коваль, заступник голови Полтавської ОДА
"Ми намагаємося врахувати всі їх заслуги так, надаємо допомогу попередньо по оформленню документів це надзвичайно важливо, щоб люди знали якими пільгами в тому числі в плані пенсійного забезпечення вони користуються. "

Розмір доплати залежить від розміру мінімального прожиткового мінімуму та в залежності від заслуги, розповів Володимир Носенко, перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області.

 Володимир Носенко, перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області
"Він базується від 20 до 40% прожиткового мінімуму, по мірі зростання прожиткового мінімуму він щоразу збільшується. На сьогоднішній день ця надбавка в залежності від заслуг від 190 гривень до 380 гривень"

Цього разу особливу надбавку до пенсійних виплат отримали майже 50 полтавців. Пенсіонери зазначають, вони навіть не очікували такого швидкого оформлення документів.

 Ніна Ребро, пенсіонерка
"Моего покойного мужа нет уже около 2-х лет, ну от сейчас я оформила, узнала что мне положена доплата, за его награду и подала документы в пенсионный фонд, там всё очень быстро оформили."

Зауважимо, для того аби дізнатись чи маєте ви право на надбавку до пенсії та які для її отримання потрібні документи, варто просто звернутись до відділення пенсіонного фонду