Конфлікт на фоні підготовки до опалювального сезону 2013-2014 років.

Конфлікт між Карлівською міською радою та ПАТ «Полтавагаз» розгорівся близько місяця тому на фоні підготовки до зимового періоду та опалювального сезону 2013-2014 років. Дійшло навіть до того, зазначає Борис Галушко коли без попередження були відключені теплопостачальні організації від газозабезпечення без тепла та гарячої води залишились школи та лікарні.
 Борис Галушко, заступник голови ОДА
"Одна сторона впевнена в своїй правоті інша в своїй, зрозуміло що ми сьогодні будемо намагатися виступати певними арбітрами . Для нас важливо щоб в цьому конфлікті не потрібно."

Кожна зі сторін намагається довести свою правоту та доповісти про підготовку до опалювального сезону перед обласною адміністрацією.

 Ігор Книж, головний інженер ПАТ «Полтавагаз»
"На підприємстві здійснюється поетапне спеціальна підготовка до роботи в опалювальний період 2013 – 2014. голова правління від 4 квітня 2013 затверджується основні організаторські технічні заходи щодо підготовки підприємства "

Карлівський міський голова закцентував увагу Бориса Галушко на тому, що виконавчий комітет дійшов згоди з комунальними підприємствами та вже навіть виконують план заходів аби забезпечити належне входження в опалювальний сезон.
 Володимир Слепцов, Карлівський міський голова
"Ми завжди оперативно знаходимо спільну мову, працюємо розглядаємо питання потім які узагальнюємо, розклад на засіданні виконкому, міська рада розглядає план заходів підготовки до опалювального сезону. "

На завершення Борис Галушко порадив сторонам згадати хто є хто, сісти за стіл перемовин і дійти компромісу, адже у ситуації що склалась страждають люди, а це недопустимо.