Проект «Пам’ять єднає покоління»

Полтавська молодь збирає і зберігає спогади свідків важливих подій міста і області. Ці дані вони планують реалізувати у творах, що будуть змагатися в проекті «Пам’ять єднає покоління". Підтримують креативну юнь учасники обласної організації Національної спілки письменників України.
 Олена Гаран, голова обласної організації Національної спілки письменників України
"Перекинути місточок між минулим і сьогоденням, зробити спогади і долі цих людей цікамим, актуальними. безумовно, долі наших земляків цікаві для молодого покоління, але не завжди є можливість почути цих людей, вислухати. "

Впродовж 20 століття Україна подолала шлях, який інші держави проходили за сотні років, це не могло не позначитися на житті людей, вважають конкурсанти. Тому власні роботи будуть базувати саме на цьому.
 Олександр Ярмак, конкурсант
"Для того, щоб написати твір, мені потрібен матеріал, тобто поспілкуватися з тими людьми, безпосередньо учасниками і тими людьми, які жили в той період."

 Олена Білик, конкурсантка
"Без минулого немає майбутнього і це для нас крок вперед, ми розвиваємося."

Проект «Пам’ять єднає покоління» не вперше реалізовують на Полтавщині. Щороку він оновлюється та набуває певних особливостей, яких не було раніше. Наприклад, зараз всі дані, які вдасться зібрати учасникам, будуть зберігатися у так званих «майстернях історичної пам’яті» у чотирьох районах області.