Проблемний двір по вул.Покровській

Маленький рай в самому центрі міста, саме так називають свій двір мешканці двох будинків по вулиці Покровській, люди розповідають, не одне покоління власними силами наводило тут лад.

 Тетяна Демус, мешканка будинку за адресою Покровська 2а
"Двор мы сами всегда убирали, посажены деревья уход за домом только жильцов, ЖЕКа тут никогда не было никакого, это всё делаем собственными силами. "

У серпні місяці, як грім серед ясного неба на голову людям звалилось спорудження вигрібної ями для вбиральні, розповідають полтавці. Одна з жительок будинку 10 років тому купила тут поменшання, а тільки зараз вирішила збудувати вбиральню, але от спитати у сусідів дозволу чомусь забула. Мало того одна вбиральня у дворі вже є. Перший раз вантажівки для будівництва приїхали 8 серпня, тоді люди вчасно забили на сполох і відстояли двір, наступного разу сил не вистачило.

Тетяна Демус, мешканка будинку за адресою Покровська 2а
"Это было сделано всё 21 числа, была техника тяжелая завезена, кран огромный машина ЗИЛ. "

Люди обурені, вони не знають ні імені своєї сусідки ні прізвища, адже всі 10 років вона тут не жила, двір не облаштовувала, а от будівництво розпочала, незважаючи на те що в 15 метрах проходить міська система водовідведення.

 Ніна Левченко, мешканка будинку за адресою Покровська 2а
"У нее был шанс сделать как все люди, вот два шага, вот это да, была возможность почему нужно было разрыть это среди двора, поругаться со всеми и не слушать на вот это всё она говорит все вы мне не указ. "
Мешканці будинків переживають, якщо все-таки тут буде вбиральня автівки які її обслуговуватимуть зруйнують все що вони створювали стільки років.

 Андрій Жарков, мешканець будинку за адресою Покровська 4
"При налички нормальной семи это наповняється в течении 2-3 недель, всё сами понимаете, тоесть 2-3 недели, машина должна заехать забрать, машина должна выехать вивезти, раз в месяц. Заезд вот этот вот. Хорошо в хорошую погоду, хорошо, если сухо, а если снег, а если дождь. "

Люди запевняють, за цей час куди тільки не звертались, все даремно, ніде не чують ні їхніх скарг на прохань.

Тетяна Демус, мешканка будинку за адресою Покровська 2а
"Обращались в Киевский раён к Черновому, обращлись в відділ благоустрою, обращялись в прокуратуру Киевского раёна, прокурор Легеньковский, Міському голові Мамаю писали, н опока нас только завезировали. "

Застати вдома та поспілкуватись з ініціаторкою будівництва нам не вдалось. Тому ми подали інформаційний запит до прес-служби міської ради, відповідь на нього досі очікуємо. Звернулись і до ЖЕО№2, але теж без результатів , начальника територіальної дільниці №3, якій належить двір, постійно немає на робочому місці. Єдині від кого нам вдалось отримати коментар, це міська інспекція з благоустрою. Тут спочатку були взагалі не в курсі про будівництво, а потім згадали, мовляв там все нормально всі дозволи є. Нажаль відповідь на запитання, що робити мешканцям та як їм жити з двома вигрібними ямами в дворі залишилось відкритим. Але ми залишаємо право на коментарі у нашому ефірі представників усіх причетних до цієї справи служб і організацій