Візит віце-прем’єр-міністра України К. Грищенко у Полтаву

На Полтавщині з візитом перебував віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко. Посадовець приїхав, аби побачити, на якому етапі знаходиться реалізація соціальних та економічних ініціатив в області. Зокрема, пана Грищенка цікавила медична галузь, яку сьогодні активно реформують. Віце-прем’єр відвідав 1-у міську лікарню, де разом із керівництвом області та міста відкрив нове травматологічне відділення. На його створення влада виділила 1 мільйон 300 тисяч гривень, ще півмільйона надійшли з державного кошика. Розраховане відділення на 50 ліжок.


Ганна Селькіна, головний лікар 1-ої міської клінічної лікарні
«Придбане сучасне діагностичне обладнання - операційний стіл, світильник операційного поля. У відділенні оновлено весь інструментарій і спеціалізоване обладнання, меблі - функціональні ліжка, постільна білизна.»

Після огляду лікарні Костянтин Грищенко вирушив до Полтавскього національного технічного університету. Там віце-прем’єр взяв участь у засіданні, під час якого зазначив: не бачить суттєвих проблем, які б завадили Україні підписати угоду з ЄС. Для цього потрібна співпраця центрального уряду і регіонів. На Полтавщині, зазначив він, праця дає результати. Особливо, у галузі медицини. Це і створення перинатального центру, і нова травматологія у 1-й міській лікарні, і успіхи у сфері лікування онкологічних захворювань.

Костянтин Грищенко, віце-прем’єр-міністр України
«У Полтаві є реальний суттєвий, значний прогрес.Але ця робота вимагає свого продовження. Зокрема, це вирішення складних комплексних завдань. Наприклад, екстрена медична допомога. Це не просто автомобілі, а й їх оснащення, їх прийом у медичних закладах, швидка діагностика. Але працювати усе ц ене буде, якщо не буде нормальних доріг.»

Урядовець підкреслив: Україна давно зробила вибір на користь Європейського союзу і не збирається відступати. 

Костянтин Грищенко, віце-прем’єр-міністр України
«Необхідно буде узгодити питання тимчасового застосування угоди після її підписання. Ми почнемо уеж поступово виконувати певні елементи цієї угоди, будемо сподіватися, з наступного року.»

Нагадаємо, Україна спробує підписати угоду про асоціацію з ЄС вже у листопаді цього року на саміті Східного партнерства у столиці Литви Вільнюсі.