У Полтаві розмінували школу (уявно)

До міліції надійшло повідомлення про замінування школи. Оперативно на місце виїхали усі необхідні підрозділи : міністерства внутрішніх справ, надзничайних ситуацій, охорони здоров"я.

Ярослав Іванов - т.в.о. начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС Полтавщини
"Було проведено спочатку тематичну лекцію, потім здійснено евакуацію учнів та педагогічного колективу в кількості до 200 чоловік . Задіяно також необхідні спецслужби."

Вибухівку уявні злодії заховали в актовій залі, де її й виявили кінолог з собакою. Вибухотехніки обережно та швидко вилучили пристрій за межі навчального закладу та знешкодили на території стадіону.
Навчання організували - розповідають правоохоронці, для профілактики кримінальних правопорушень, пов’язаних із завідомо неправдивим повідомленням про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності .
Подібні жарти щодо замінування караються - позбавленням волі на строк від 2 до 6 років або відшкодуванням значних матеріальних збитків для батьків. Тож перед тим, як зробити побідне повідомлення - варто замислитись про його наслідки, - наголосили представники міліції.