Сутичка на АЗС

Близько другої години ночі на автозаправну станцію заїхав автомобіль- розповідає працівник АЗС. Водій , після того як заправив авто, вирішив заправитися і сам . Зайшов ,купив пива , випив і мав намір сісти за кермо. Працівник АЗС ,щоб попередити можливу трагедію на дорозі гукнув шоферу, щоб той не пив за кермом. Зав"язалася сутичка.

ТИТР: затриманий
" Я говорю - можно с тобой поговорить? Зачем ты ругаешься? Он вышел на улицу, начал кричать - ты и есть...потому что ты пьяный, ты выпил пива "

Образа настільки накипіла в серці водія напідпитку, що той вдався до крайніх заходів.

ТИТР: Андрій Путєрін, працівник АЗС
"Пошел в машину.Взял нож и начал нам угрожать...В общем он гонялся за мной , я упал. Хорошо, что я держал его за руку , где он держал нож. Мы с ним боролись "
На допомогу вибіг інший працівник заправки. Зрозумівши, що сили нерівні, нападник швидко сів в авто і втік. Тривожна кнопка, яку працівник АЗС взяв із собою на вулицю , допомогла миттєво викликати на об"єкт наряд охорони.

ТИТР: Сергій Кляп, молодший інспектор УДСО при УМВС Полтавщини
"Наряд групи затримання, переслыдуючи його по гарячим слыдам, затримав його та на місце події викликав слідчо-оперативну групу Київського РВ. "

Під час перевірки з’ясувалося- нападником виявився 27-річний громадянин іншшої держави, студент одного з вищих навчальних закладів Полтави. З"ясували і те, що він не мав права керувати транспортним засобом, проте вирушив у поїздку з чужим водійським посвідченням.
Відкрито кримінальне провадження за статтею хуліганство. А це або штраф у розмірі від 8500грн. або арешт строком на 6 місяців, або обмеження волі до 5-ти років.