Конкурс «Найкраще місто на землі - це моя Полтава».

Впродовж вересня міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводив конкурс до Дня міста «Найкраще місто на землі - це моя Полтава». Участь у ньому взяли діти пільгових категорій, розповідає Ольга Буднікова. В цілому ж до конкурсу долучилося 60 діток різного віку.

 Ольга Буднікова, директор Полтавського міського центу соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
"Ми отримали дуже багато малюнків, нашому молодшому конкурсанту 5 років, найстаршому 16 років, тобто тут представлено всі вікові категорії. І ви бачите малюнки і професіональні в не дуже, але саме головне, що діти відобразили в них своє рідне, кохане місто. "

Переможці конкурсу визначались у різних вікових категоріях: діти від 5 до 9 років, від 10 до 14, і третя категорія від 15. Члени журі розповідають, оцінювати дітей дуже складно.

 Михайло Шлафер, член журі конкурсу.
"Сложно потому что в конкурсе участвуют наши дети у которых свой мир и своё виденье и попробуй их оценить и журить это я считаю дело не благодарное. "

Учасники конкурсу розповідають, вибрати що малювати досить складно, тому тут викручувався хто як міг. Валерія наприклад вирішила взагалі не обирати.

Валерія Давиденко, учасниця конкурсу.
"Я малювала повністю рідне місто, тому що я його дуже люблю, я не могла обрати щось інше. "
По завершенню конкурсу усі учасники отримають грамоти та призи відповідно від зайнятих місць