Нові автостанції області

Проблему міжміських та приміських маршрутів , зокрема розвантаження центральної частини міста, в першу чергу по вулиці Шевченка в районі центрального ринку, вирішували на нараді Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації. На цій ділянці постійно затори, тому, аби врегулювати рух, тут буде курсувати лише міський транспорт. А ось автобуси за іншими напрямками чекатимуть пасажирів на нових автостанціях.
 Віктор Шадчнєв, директор Департаменту інфраструктури та туризму ОДА
"Сейчас открыта новая автостанция, пока ведется строительство основной, в районе Южного вокзала, пока она 5 класса."

З 2009-го року працює АС-3 по вулиці Зіньківській, від якої щодня здійснюється понад 180 відправлень, 2012 року збудовано автостанцію для Котелевського напрямку. Невирішеною залишається справа із нелегальними перевізниками. Їхній транспорт не пристосований для тривалих поїздок, загрожує життю людей.
Сергій Лисенко, заст. нач. Управління Укртрансінспекції в Полтавській обл.
"Только с начала этого года на нелегальных перевозчиков уже наложено больше 600 тыс.грн. Они эти деньги платят, н оих прибыль несоизмерима с этими штрафами."

Боротьба із «спринтерами» результатів не дає, тому вирішено поступово легалізувати таких перевізників, побудувати для них спеціальну автостанцію та контролювати безпеку автобусів. Працівники управління Укртрансінспекції перевірили дотримання 74 ліцензійних умов перевізниками. У результаті, 58 -анульовано, дві визнано недійсними.