Школярам пояснюють що таке податки

Що таке податки та для чого вони потрібні тепер знатимуть дев’ятикласники десятої школи. Їм презентували книгу і новий навчальний спецкурс «Основи податкових знань». Вони перші в області ознайомилися із дисципліною. Володимир Мирошниченко, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації схвально ставиться до шкільної новинки.
 Володимир Мирошниченко, директор Департаменту освіти і науки ОДА
"Для мене дуже цікаво дивитися на цей матеріал, який є тут, тому що починаючи від монголо-татарської навали і закінчуючи сьогоднішньою українською податковою системою фактично зібраний матеріал"

Поширити спецкурс планують і у старших класах, а поки що програма розроблена , щоб учні ознайомилися із значенням податків у сьогоденні та у минулому, навчилися їх обчислювати.
 Володимир Задорожний, нач. ГУ Міндоходів у Полтавській обл.
"Міністр, коли презентував цей підручник на відеоселекторній нараді, він сказав, що ця робота буде продовжуватися. І коли ви вже будете у 10 класі, буде такий же самий підручник для 10 класу. І коли ви підете в одинадцятий клас – буде підручник для одинадцятого"

Учні впевнені, що знання, які вони отримають із нового підручника знадобляться їм у житті. Тому до вивчення спецкурсу обіцяють поставитися серйозно.