Як полтавці відсвяткували День міста .

Напередодні дня міста, на сайті Полтавської міської ради з’явилось повідомлення з детальним списком заходів з відзначення 1. 114 дня народження та 70 річниці визволення Полтави від фашистських загарбників. Але на ділі більшість заходів не відбулося. Так була відмінена концертна програма «Люблю тебе, моя Полтаво!» що мала розпочатись о 14:00 у Корпусному саду, через дві години не відбувся і концерт біля обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. Але найбільшим розчаруванням для полтавців виявилась скасування традиційного для такого свята концерту на Співочому полі та салюту. Міські чиновники списують промах на несприятливі погодні умови, але тут тоді напрошується питання, невже ніхто у міськраді не бачив, дощова погода тримається у місті вже більше тижня, невже не можна було підготували альтернативу? Ми вирішили поцікавитись, а що з приводу святкувань думають полтавці.

"Чесно кажучи навіть не помітила, завжди в цей день у нас проходить святкування на стадіоні Ворскла, здається його не було? Якось не помітно взагалі. "

"Якщо чесно я вперше у цьому році взагалі нічого ніякої інформації не маю про те що було якесь свято, чи взагалі якесь дійство у нас в Полтаві відбулося. Я пам’ятаю минулі роки, коли нас студентів Аграрного набирали про якесь дійство ,ми виступали, щось робили чи на Співочому Полі чи часто на стадіоні «Ворскла». У цьому році нажаль... "

"Нужно относиться к любому жителю города как к самому себе, начинаю с самого високого уровня посадовця, а корда тот урівень сам по себе люди копошаться сами по себе тога нет качественной подготовки в проведении любого празника. "

"Мали знайти альтернативу, але ж не схотіли. "

"Листопад дорого, а ну можно это было бы организовать ГОРДК и других местах, это нужно спрашивать у Мамая".

Розділяє думку городян і Олег Пругло, депутат Октябрської районної ради. Та наголошує що місто має досвід якісного проведення свята, нинішній міській владі це просто не потрібно.

 Олег Пругло, депутат Октябрської районної ради
"Дійсно як всі полтавці і кажуть, не відчувалося свято, а дата дійсно серйозна 70 років визволення Полтави від фашистських загарбників. Якщо пам’ятаєте в 65 річницю ми більше відчували свято. Був і військовий парад, багато концертів на всіх майданчиках. Зрозуміло, що в цьому році не дала трошки погода, але можна було підстрахуватися і провести концерт в Листопаді і в міському будинку культури і в будинку творчості дітей. "

Нагадаємо, ще 5 років тому у цей визначний для міста день святкування проходили значно грандіозніше. Тоді відзначали 65 років звільнення Полтави від фашистських окупантів. Тай загалом на день міста у минілі роки запрошували гостей з усієї України, міст побратимів. Для мешканців традиційно виступали зірки першої величини не тільки з України, а й зі світовим іменемі.