Круглий стіл до 95-річниці Сухомлинського

Питання педагогічної спадщини Василя Сухомлинського в контексті розвитку освіти третього тисячоліття обговорювали на засіданні круглого столу в інституті післядипломної освіти. Адже хоча за життя праці видатного педагога і піддавались критиці, то згодом їх цінність визнали у всьому світі, зазначають науковці.

 Людмила Пашко, кандидат педагогічних наук
"Його спадщина багатогранна, щороку ми відмічаємо дати його народження і по-новому осмислюємо аспекти його педагогічної теорії."

Досвід який отримають педагоги на засіданні круглого столу буде застосований у подальшій практиці, та має якісно підвищити рівень освіти в області.

 Людмила Пашко, кандидат педагогічних наук
"Поділимось своїм передовим педагогічним досвідом, матеріали ми будемо публікувати в нашому збірнику. Це буде обмін досвідом і таким чином ми вивчаємо і поширюємо педагогічне вчення видатного педагога. "

Основа педагогічної теорії Василя Сухомлинського, формування естетичного почуття дитини, її емоційної культури - основне завдання гуманістичного виховання. А сприйняття та осмислення прекрасного - основа естетичної культури, без якої почуття лишаються глухими до всього високого й благородного, саме за таким принципом і будуть виховувати підростаюче покоління освітяни полтавщини.