Фестиваль людей поважного віку

1 жовтня Україна відзначає День людей поважного віку. Спочатку це свято існувало лише у Європі, потім в Америці, а наприкінці 1990-их в усьому світі. А ось у Полтаві літніх людей шанують святково -напередодні визначного дня, відбувся районний фестиваль «Літа на осінь повернули». Вже вп’яте творчі колективи Полтавщини приїздять до міста із танцями, піснями, виробами хенд-мейд.
 Андрій Каркач, нач. управління праці та соціального захисту населення Ленінського району
"Кількість учасників варіюється в залежності від певних обставин, але ми починали з 1-2 колективів і на сьогодні участь братимуть 7 районів області -це переважно колективи територіальних центрів."

Організатори додають, що деякі колективи щороку беруть участь у фестивалі «Літа на осінь повернули». Їх можна назвати справжніми ветеранами творчості. Молодечий запал, яскраві костюми та феєричні виступи -все під силу юним у душі конкурсантам.
Лариса Троцька, учасниця колективу "Мальви"
"Привезли ми сьогодні програму не дуже велику. Будемо співати пісню про калину, про дуба, про нещасливе кохання."

 Ганна Ісаєнко, учасниця фестивалю "Літа на осінь повернули"
"Он успокаивает. У меня был инфаркт, после всякие болячки пристали и вот, чтобы отвлечся я занимаюсь аппликацией. "

Концертом зацікавилися не лише однолітки учасників: багато присутніх у залі -молоде покоління. Творчі колективи нагородили дипломами та грамотами. Наступного року, говорять організатори планують ще більше художніх номерів та розширити формат виставки.