Прийшла осінь - готуйте відра. Дирявий дах будинку по вул.Примакова, 6а

Дах у будинку номер 6а на вулиці Примакова протікає із 2010-го. П’ятиповерхівку новою назвати аж ніяк не можна, і дах давно пора відремонтувати, кажуть мешканці будинку. Щоправда, дочекатися цього вони ніяк не можуть. Не допомагають навіть численні звернення до міської влади та комунальних служб. Полтавців лише водять по колу.

Наталія Жогова, мешканка будинку за адресою вул. Примакова, 6а
«Нас приймають, так ввічливо приймають, але немає сенсу, кажуть: «Напишіть бумагу». Цього разу, коли мені сказали звернутися у ЖЕО….»

Покрівля у будівлі на Примакова, 6а у жахливому стані. Вода під час опадів доходить до 3 поверху, у квартирах на 5-му постійно волого.

Наталія Жогова, мешканка будинку за адресою вул. Примакова, 6а
«Навесні, взимку настільки протікав дах, що ставили тази. Площа протікання збільшилася, грибок, як видно, уже у кутках.»

Мешканці вже навіть припинили міняти шпалери та лагодити стелі в оселях. Кажуть: усе одно це - до наступної зливи чи танення снігу. А взимку у людей ще більше клопотів. Чоловікам доводиться кілька разів за сезон скидати сніг з даху. Люди обурені: хіба це їхня робота?

Микола Солодовник, мешканець будинку за адресою вул. Примакова, 6а
«Ми платимо кошти за обслуговування будинку, але практично нічого не робиться.
Яке може бути підвищення тарифів, коли таке обслуговування? Коли воно якісне, можна підвищувати, але коли неякісне, чи може взагалі йти мова про підвищення тарифів?»

Ми звернулися за коментарями до міської ради. На момент виходу сюжету відповіді на інформаційний запит не надійшло. Ми залишаємо право за усіма зацікавленими сторонами висловити свої точки зору.