Зустріч з Іваном Малковичем

Місто відвідав відомий вітчизняний поет Іван Малкович, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Як розповідає видавець, його запросив полтавський товариш, який вболіває за розвиток українського друкарства. Пан Малкович прийняв запрошення і зустрівся із полтавськими студентами. За молоддю - майбутнє української книги, вважає пан Малкович.

Іван Малкович, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»
«Треба говорити про молодих людей, які б хотіли щось робити - чи у книговидавництві, чи писати. Я хотів своїм прикладом показати, що можна успішно це все робити. І не треба вигадувати, що українська мова не популярна. Вона популярна, але якщо якісно це все робити.»

Видавець говорить: 5-7 років тому українська книга користувалася набагато більшою популярністю, ніж сьогодні. Зараз чимало українців знову повернулося до російськомовних видань. Російською читає і багато дітей, а це саме та аудиторія, на яку орієнтується «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». За словами пана Малковича, вони мають повернути інтерес малечі не лише до читання, але і до рідного слова. На думку видавця і поета, майбутнє, безперечно, за електронною літературою. Щоправда, друк, переконаний він, ніколи не зникне.

Іван Малкович, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»
«Друковане видання так само буде залишатися. Це як кіно і театр. Є і те, і те. Але паперова книга із часом почне виконувати роль театру.»

У видавництві нещодавно розробили унікальні електронні книги українською мовою. Вони є інтерактивними і, на думку Івана Малковича, зможуть легко зацікавити дітлахів