Міжнародний день контрацептиву

Кохання, увага, посмішки та поцілунки саме такі почуття відчувають закохані, проте під час ейфорії, яка викликана вируванням гормонів молоді люди частенько забувають про заходи контрацепції. Лікарі радять щоб потім не хапатися за голову про це потрібно подумати заздалегідь. Тим паче сьогодні їх вибір доволі широкий і підібрати можна індивідуально під себе. Адже вона буває оральна, бар'єрна, температурна, календарна, гормональна і навіть хімічна.

Наталія Петрова, начальник кабінету планування сім'ї
"Самий ефективний метод контрацепції это конечно же не подается никаким сомнениям , это гормональная контрацепция. Которая испольщуеться очень активно в Европе, и странах Америки. Это та контрацепция которая обеспечивает свободу женщине обеспечивает свободу её выбора и являться на ряду с этим самой эффективной"

Наталія Петрова, начальник кабінету планування сім'ї в питаннях контрацепції завжди голосує "За!" Вона хоч і нарікає про продовження людського роду, може запевнити авторитетно - грамотно і своєчасно підібрані засоби контрацепції та навіть гормональні засоби екстреної контрацепції шкоди організму не принесуть, не те що аборт

 Наталія Петрова, начальник кабінету планування сім'ї
"Гормональная таблетка неотложной контрацепции куда более безопасней чем тот же аборт который придется делать."

Сучасна контрацепція для чоловіка - спосіб залишитися холостяком і безтурботним, для жінки - зберегти фігуру і престижну роботу. Про інші функції та завдання протизаплідних методів зараз мало хто згадує, а це доволі небезпечно, зазначають фахівці.

 Сергій Жук, заступник директора БА «Світло надії»
"Презерватив средство универсальной защиты: 1. от ВИЧ инфекций потому что эпидемию до сих пор в Украине никто не остановил и второе как средство защиты от других заболеваний которые передаються половым путём, кроме всем известных сифилиса и гонореи медицина ещё знает 60 инфекций."

У всесвітній день контрацепції ми вирішили поцікавитись у полтавців, які засоби захисту від хвороб та незапланованої вагітності вони знають та чи користуються ними.

"У меня девушка, уже три года вместе, по этому мы не предохраняемся я хочу ребёнка. "

"Что бы девушка не забеременела и что бы не заболеть СПИДом."

"Я не пользуюсь, но знаю презервативы и таблетки, всё наверное, потому что я не традиционной ориентации. "

"Мы предохраняемся от венерических заболеваний."

"По классике презервативи потому что не хочеться потому каких либо проблем и заболеваний. "

"Не пользуюсь не причастна, ну как-то слава богу не возникало у меня пока таких вопросов и нету нужды в этом. "

Україна займає перше місце в Європі за кількість абортів зроблених неповнолітнім, а епідемію СНІду в нашій країні так ніхто не зупинив зазначають експерти, тому краще двічі подумати ніж робити необачні кроки віддаючи життя на волю випадку.