Полтавській обласній філармонії виповнилося 70 років.

Полтавській обласній філармонії виповнилося 70 років. День народження закладу майже співпадає із днем міста - вони відзначають його 24 вересня. Ювілей відсвяткували концертом камерного оркестру імені Дмитра Ахшарумова. Приймала його зала краєзнавчого музею. Філармонія та музей співпрацюють вже тривалий час. На цей рік вони знову запланували спільну акцію під назвою «Віч на віч з мистецтвом». Щомісяця музиканти будуть грати для полтавців твори класиків світової музики.

Людмила Бойко, зав. відділу освітньої роботи краєзнавчого музею
«Маємо надію на те, що сюди прийде дуже багато людей - студентської молоді, викладачів і учнів музичних шкіл, просто полтавців та їх рідних, тому що культурне виховання - справа дуже важлива.»

Концерт на честь ювілею відкрив 71-й сезон філармонії. Його присвятили творчості італійського композитора Арканджело Кореллі. У залі майже не було порожніх місць. Художнього керівника філармонії Світлану Кравченко це не дивує. Вона говорить: полтавська публіка заслуговує на компліменти, адже у місті дуже люблять живу класичну музику.

Світлана Кравченко, художній керівник Полтавської обласної філармонії
«Цього року у нас організовано спеціальний фестиваль класичної музики «Віват, Полтава!». Було багато артистів з Санкт-Петербурга, із Набережних Човнів був прекрасний колектив «Провінція»… Зали були повними! І всі колективи захоплювалися нашою полтавською публікою.»

Філармонія планує давати концерти у приміщенні краєзнавчого музею до травня наступного року.