обласний молодіжний форум "Україна - це Європа"

Бачити молодіжних лідерів активними учасниками розбудови майбутнього нашої країни, завтрашніши депутатами, державними службовцями - саме цього прагнуть в молодіжному крилі політичної партії «УДАР» Віталія Кличка.
Щоб почути думки молодих людей, дізнатися про їхні погляди та переконання в політичній партії "УДАР" і влаштували обласний молодіжний форум під назвою "Україна - це Європа" на якому обговорювали переваги та недоліки Асоціації з Європою та угоди з митним союзом ініційованим Росією.

Петро Ворона, депутат обласної ради, керівник Полтавської обласної організації політичної партії «Удар»
"Якщо вони будуть у команді, у політичній команді, вони звичайно будуть краще реалізовувати своє бачення. І тому сьогодні ми хочемо бачити молодь не просто учасниками виборчого процесу, а нашими партнерами, і учасниками того, що називається «державний менеджмент» - управління країною"

На думку Петра Ворони, форум не просто декларує європейське бачення молоді - він служить об’єднанню розрізнених представництв молоді в єдину обласну організацію. Серед більш ніж 180 учасників - представники і студентської спільноти, і робітничої молоді, і активісти громадських організацій.

Людмила Колос, студентка юридичної академії ім. Я. Мудрого
"Дізналася про молодіжне крило з інтернету, по телебаченню бачила. Взагалі, в минулому році також приймала тут участь, дуже сподобалось, займаюся активною діяльністю. І от в цьому році також бачу, що ми збираємось і проходять такі зустрічі. І тому звісно я прийшла і приймаю участь – і далі буду приймати"

Участь у форумі взяли хлопці та дівчата з Полтави, Кременчука, Миргорода, Лубен, районних центрів області. Були серед них ті, хто вже напевно визначився зі своїми політичними поглядами, були й такі - хто прийшов сюди із цікавості.

 Олексій Чеварда, член партії «Удар» (м. Лубни)
"Про цей захід я дізнався, тому що я являюсь членом партії «Удар» у своєму місті. Займаюся політичною, також громадською діяльністю – зараз відновлюємо дитячі майданчики по місту і тому подібне"

Максим Кардіян, студент машинобудівного коледжу ім. М. Остроградського
"Дали об’яву про партію «Удар» і я вирішив спробувати себе у політиці – може сподобається, може ні… Вирішив спробувати"

В «Ударі» бажають бачити молодь активними учасниками політичного процесу. Такі форуми, як розповідають організатори, проводять для того, щоб переконатися, що молодь Полтавщини - має свою чітку позицію, має сили і бажання працювати на користь України, а згубна для української політики індиферентність минає стороною молодіжні кола.

 Віталій Нечитайло, В. О. керівника молодіжного крила Полтавської обласної організації політичної партії «Удар», голова організації «Європейська молодіжна ліга»
"Молодь – вони мрійники, вони ще не знають до кінця, якою б вони хотіли бачити Україну. Тому й існують такі дискусії і ми будемо проводити й не першу, й не останню, на цю та інші теми. Я думаю, що там багато їх тут зібралось – тому їм це цікаво"

Щоб дізнатися думку більшості - провели голосування - на початку заходу та по його завершенні. 99% учасників форуму підтримали Європейський курс України та висловились «За» Асоціацію.
І якщо на початку семеро учасників не визначилися зі своєю думкою, то після обговорення утримався лише один. Всі інші підтримали Європейський вектор розвитку України.