Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Я хочу жити в якісному світі».

9 робіт юних художників з Полтавщини підкорюватимуть столицю на Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Я хочу жити в якісному світі». А поки що підбили підсумки його регіонального етапу. Мета змагання незмінна: сприяти формуванню у свідомості наймолодших споживачів уявлення про якісну продукцію.
Наталія Юрчишина, секретар регіонального конкурсного журі
"В цьому році конкурс проводиться вдесяте -він ювілейний. Цього року він набув статусу національного."
"В цьому році в нас участь прийняло неймовірна кількість дітей -це 224 роботи, 12 художніх шкіл Полтави і області."

Змагалися всі бажаючі віком від 5 до 17 років, їх розподілили на три підгрупи. Стільки ж і номінацій: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми -архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику». Журі оцінювало не лише майстерність виконання, а й актуальність та повноту розкриття теми.
Ольга Велічковська, конкурсантка
"Мені допомагала моя вчителька. намальовані гарбузи: звичайні і 1 дуже гарний і написано "Обирай справжнє". Треба обирати справжнє, якісне, а не те, що гарне.

Переймалися за долю підопічних і художні керівники. Розповідають, що намагалися «грати на контрасті» позитиву і негативу, підбирали влучні лозунги. До конкурсу поставилися настільки відповідально, що навіть вивчали тему ГМО.
Ольга Клочко, викладач міської школи мистецтв ім. Раїси Кириченко
"Это настолько ответственный конкурс, что мне пришлось самой залезть в интернет и прочитать много статтей и про ГМО, и о качестве продукции, чтобы детям преподнести это интересно."

34 роботи посіли призові місця відповідно до номінацій та вікових груп. Заохочувальними призами нагородили ще сімох учасників. А ось 9 найкращих, на думку журі, робіт будуть захищати честь області у столиці -на наступному Всеукраїнському етапі.