комісія ОР з питань екології

Депутати обласної ради збираються внести зміни до переліку природоохоронних заходів. Постійна комісія з екології під час засідання вирішила включити це питання до порядку денного чергової сесії обласної ради. Зміни передбачають закупівлю техніки та будівництво нових об’єктів з охорони довкілля.

Тетяна Корост, голова постійної комісії ОР з питань екології та раціонального природокористування
«До таких об’єктів відносяться, наприклад, об’єкти у Карлівці. Скоро почнеться опалювальний сезон, там слід вирішити питання водовідведення. У Гадячі стоїть питання заміни колекторів.
Є питання про виділення коштів та придбання сміттєзбиральної машини у Зінькові.»

Окрім цього, у списку природоохоронних заходів - створення звалища твердих побутових відходів у Гадячі, на яке передбачено майже 2 з половиною мільйони гривень.

Поговорили на засіданні комісії і про мисливські угіддя. Частину земель Решетилівського району можуть віддати громадській організації «Сокіл» та «Мисливсько-рибальському товариству «Фазан»». Отримавши угіддя, вони відповідатимуть за їх екологічний стан та поголів’я тварин. На думку голови комісії з екології Тетяни Корост, розподіл земель між різними організаціями, як приватними, так і громадськими, піде на користь мисливській галузі Полтавщини.

Тетяна Корост, голова постійної комісії ОР з питань екології та раціонального природокористування
«У нас є дуже багато прикладів в області, як працюють і державні, і приватні мисливські господарства, і громадські організації на мисливських угіддях. Це основа для розвитку конкуренції, це потрібно, щоб люди бачили переваги тієї чи іншої форми ведення мисливського господарства.»

Усі питання, які розглянули на комісії, внесли до порядку денного наступної сесії обласної ради, яка відбудеться 9 жовтня.