ПНТУ привітали дипломованих магістрів

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка привітали дипломованих магістрів спеціальності «Державна служба». Восьмеро випускників захистили свої магістерські роботи, оцінювала роботи державна екзаменаційна комісія, у складі якої - не лише викладачі ПолтНТУ, а й держслужбовці установ Полтави.

 Ірина Іваницька, декан гуманітарного факультету ПолтНТУ
"За період діяльності магістратури, яка вже діє більше 3 років, підготовлено більше 100 висококваліфікованих фахівців, серд яких – посадові особи Полтавської обласної державної адміністрації, держфінінспекції в Полтавській області, райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та інших"

Як розповідає декан факультету - проблем з подальшим працевлаштуванням у випускників університету не виникає, адже їхні роботи мають ужитковий характер. Начальник Головного управління державної служби в Полтавській області підкреслив актуальність магістерських робіт і додав: кожна з них готова до практичного впровадження.

 Олександр Черчатий, начальник Головного управління державної служби України в Полтавській області
"Нам дуже важливо, коли молоді люди у своїх наукових роботах бачать шляхи вдосконалення і, що найголовніше – підказують механізм здійснення реформувань в тій чи іншій сфері держаного управління і реформування державної служби"

Опанувати спеціальність «Державна служба» можна на базі кваліфікації спеціаліста або магістра будь-якого фаху. За словами Ірини Іваницької, зараз обговорюється питання щодо випуску на базі бакалавра. Здебільшого серед тих, хто обирає цю спеціальність - вже працюючі у сфері державної служби.

Тетяна Нетягло, випускниця спеціальності «Державна служба»
"Взагалі, я працюю у центрі підвищення кваліфікації державних службовців. Державна служба і підвищення кваліфікації напряму пов’язані із видом моєї діяльності. Ну, а знання нові потрібні завжди"

Першокурсники прослухали захист, і за словами, членів екзаменаційної комісії, у подальшому можуть використати набуті знання.

 Лариса Дорошенко, студентка І курсу спеціальності «Державна служба»
"Зараз постійно говоримо про те, що державні службовці повинні постійно підвищувати свою кваліфікацію, підвищувати рівень свій професійний, говоримо про безперервну освіту держслужбовців, тому це було логічно, що я вступила до цього навчального закладу"

Випускники отримали дипломи, а першокурсники - залікові книжки.