Обережно, гриби!

Осінь - пора так званого тихого полювання. Медики рекомендують утриматися від збирання дикорослих видів, а тим, хто вирішив не дослухатися до думки спеціалістів -досконало навчитися відрізняти їстівні гриби від отруйних. Наприклад, бліду поганку часто плутають із шампіньйоном чи сироїжкою. Але є категорії людей, організм яких чутливий навіть до їстівних видів.
 Станіслав Руденко, головний лікар міської СЕС
"Слід зазначити, що особливо чутливими до дорослих грибів є діти. В них не розвинена ферментна система, тому вживання грибів становить ще більшу небезпеку. Також особливо чутливими є літні люди, або люди із захворюваннями шлунково-кишечної системи. І вживання грибів викликає у них загострення основного захворювання."

Інша, але не менш важлива причина отруєнь, -вживання умовно їстівних грибів, неправильне приготування страв із них. Вони накопичують токсичні речовини, які власне і є причиною враження організму. Аби застерегти полтавців від збирання дикорослих грибів, працівниками Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області регулярно проводяться роз'яснювальні роботи з населенням в місцях реалізації та збирання «дарунків лісу».
Віталій Шкаревський, нач.відділу інформації та комунікацій ДСНС України у Полтавській обл.
"Людям наголошується про небезпеку після вживання грибів, вручаються листівки попереджувальні. Там описано про небезпеку грибів, що необхідно робити, коли людина вже отруїлася, як діяти, які перші заходи необхідно провести."

Якщо ви не можете відмовити собі у задоволенні поласувати грибами, медики радять утриматися від їх придбання на ринках, в осередках стихійної торгівлі, на автошляхах. При перших ознаках отруєння, таких як нудота, біль у животі, запаморочення, необхідно викликати швидку допомогу. До приїзду лікарів- радять спеціалісти, дайте хворому випити 4-5 склянок кип’яченої води кімнатної температури або розчину соди