Всеукраїнський день бібліотек

У Полтавській бібліотеці № 13 відзначили Всеукраїнський день бібліотек. Заклад влаштував свято із книжковими виставками та концертом. Колектив запросив маленьких читачів на так званий «День відкритих дверей». Хоча їхні двері відкриті завжди, підкреслюють працівники бібліотеки. Вони охоче приймають дітлахів та дорослих, а такі заходи влаштовують, щоб привчити маленьких полтавців до читання. Зберегти інтерес до друкованого слова у епоху Інтернету дуже важливо, говорить завідувач філії Тетяна Моргун. Утім на її думку, щоб не трапилося, люди не припинять читати книги.

Тетяна Моргун, завідувач бібліотекою-філією № 13
«Оця доріжка, яка веде до бібліотеки, вона ніколи не заросте. До нас приходять мами із дітьми, які самі були маленькими.»

Щоправда, у бібліотеці йду у ногу із часом. 3 роки тому тут відкрили безкоштовний Інтернет-центр. А ось із коштами та книжковим фондом сьогодні трохи скрутно, говорить пані Моргун.

Тетяна Моргун, завідувач бібліотекою-філією № 13
«Раніше книжечок було більше. Зараз ми отримуємо їх менше, але нам дарують книги наші читачі, ми їм дуже вдячні.»

Попри це, у закладі продовжують займатися улюбленою справою. Інна Коваленко присвятила бібліотеці 30 років трудового життя. Жінка зазначає: працювати із книгами - її покликання.

Інна Коваленко, працівник бібліотеки-філії № 13
«Я прийшла, потрапила до цієї атмосфери книг, і мені не захотілося нікуди йти звідси. Я отримую усе для душі, для розуму, для серця. Мені подобається працювати із дітьми, я люблю книги. У нас дуже гарна професія.»

Під час свята бібліотекарі обрали своїх кращих читачів. Серед дошкільнят обрали 3-річного Максима Шумейка, а серед школярів - Марина Андріянець, учениця 32 міської гімназії