Нарешті, голос народу почули -тарифи на житлово-комунальні послуги підвищуватися не будуть

Нарешті міський виконавчий комітет скасував рішення про підвищення тарифів на утримання прибудинкових територій. Міський голова довго не звертав уваги на вимоги обурених полтавців, ігнорував звернення депутатів обласної ради. Не переконували мера ані доводи Інспекції по контролю за цінами, ані аргументи Антимонопольного комітету, і навіть обіцянку прем’єр-міністра України «привести до тями пана Мамая» «пан Мамай» залишив без уваги.
Ще 6 вересня Антимонопольний комітет розпочав цілу низку справ, серед яких - справи щодо затвердження тарифів, які розроблені в економічно необґрунтований спосіб, і щодо порушення процедури оприлюднення. Матеріали передані до прокуратури Полтавської області - розповідає Голова Антимонопольного комітету.

Володимир Оніщенко, голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України
"На кінець жовтня у нас будуть прийняті рішення, і прийняті штрафні санкції – в залежності від того, яка ситуація буде складатися далі. Я говорив ще на початку вересня: підстав для підняття тарифів у тих розмірах, які вони є, на сьогоднішній день немає"

Як висловився сам мер: «реакція зі сторони пересічних громадян була миттєвою». 9 000 підписів зібрали опозиціонери - містяни одностайно вимагали проведення позачергового засідання міської ради для обговорення доцільності такого нововведення. До останнього моменту міський голова ігнорував акції протесту - допоки обурені пікетувальники не закликали його до відповіді, увірвавшись до особистого кабінету.
Ультиматум від полтавців «Повернення тарифів або складання повноважень» отверезив міського голову і на позачерговому засіданні міського виконавчого комітету було скасовано рішення про підвищення.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова
«Але я офіційно заявляю: тарифи на житлово-комунальні послуги в Полтаві підвищуватися не будуть»."

Полтавська громада довела міському голові: його обов’язки служити народу і рідному місту. «Нарешті, голос народу почули у міськвиконкомі, - зазначає депутат Октябрської районної ради Олег Пругло, - Організовані акції протесту - народне волевиявлення, з яким нарешті буде рахуватися міська влада»