Посвята в першокласники

Першачки Полтавської спеціалізованої школи №3 офіційно стали школярами. Уже традиційно після місяця навчання діти беруть участь в урочистій посвяті. Святкову музично-розважальну програму для малечі готує діюча шкільна Спілка лідерів із залученням до організації учнів перших класів.
Ольга Бречко, педагог – організатор

Участь у святі беруть саме першокласники, вони у цей весь місяць готують вірші, художні номери, а їхні класні мами розробляють сценарій.

На святі першачки дали відповіді на запитання вікторини, взяли участь у різноманітних конкурсах та виконали пісні українською та англійською мовами адже у школі з першого класу вивчають англійську мову. Оцінили свято і батьки, кажуть дітям це на користь, адже окрім того, що вони весело проводять час цей розвиваються.

Світлана Онищенко, мама першокласниці
"Для дітей в такій формі дозволяє подружитися, дозволяє їм адаптуватися і чудово, це дійсно такий захід під час уроків"

Олексій Скрильник, батько двох першокласників
"Збираються дуже з гарним настроєм, дуже за школою можна сказати навіть сумують, там мої друзі не тільки в цьому класі де вони, але й в іншому тому школі дуже гарна, дякуємо директору, викладачам. "

Самі ж першачки розповідають, за місяць встигли звикнути до школи, знайти нових друзів і навіть полюбити деякі предмети.

 Соломія
"Матиматикою, природознавством, малюванням, агнлійським"

Після усіх етапів посвяти малеча отримала дипломи які засвідчують їхній статус, тепер уже справжніх першокласників.