Нове видання книги "Мгарський спасо-преображенський монастир"

Тривалий час Мгарський монастир був занедбаним та забутим. І лише 20 років тому до нього почали повертатися ченці. Їхньою метою стало відродження храму людських душ, як вони називале святе місце, та повернення на монастирську гору Фаворське умиротворення і радість молитви. Саме до цих роковин, на Полтавщині перевидали книгу "Мгарський спасо-преображенський монастир" , яка базується на дисертації Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа.
 Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип
"Я вважаю, що головне, що нам вдалося зробити за ці роки -це відновити монастирську чернечу діяльність, чернече життя. Там відбуваються молитви, приходять люди."
У новому виданні читачі знайдуть історичні факти про монастир і місіонерство, опис життя видатних людей, діяльність яких пов'язана із духовним місцем, тексти літописів, фотографії. Також значна частина книги присвячена сьогоденню -сучасним місіонерським та просвітницьким заходам. Життя монастиря продовжує вирувати.
 Валерій Пархоменко, заст. голови - керівник апарату Полтавської ОДА
"Це знаковий заклад, культовий, який мав місце в історії розвитку України."
Нове видання книги "Мгарський спасо-преображенський монастир" передадуть до бібліотек Полтави. Тому незабаром дізнатися про історію духовенства зможе кожен житель міста.