«Університет третього віку»

Територіальний центр соціального обслуговування здійснює соціальне обслуговування та надання соціальних послуг громадянам похилого віку, інвалідам та громадянам які потрапили до складних життєвих обставин.Так з нагоди відзначення дня людей похилого віку та початку нового навчального року в «Університеті третього віку» клієнти центру підготували святковий концерт. Як розповідає Людмила Корнієнко, начальник Департаменту праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації - послуги центру користуються великим попитом.

 Людмила Корнієнко, начальник Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА
"Багато у нас прикладів таких, що ветерани освоюють комп’ютерну техніку, тобто ми стараємося зробити в органах соціального захисту так щоб люди похилого віку почувати себе не тільки затишно, а й відчувати нашу повагу. "

Клієнти територіального центру розповідають, із 11 факультетів «університету» можна обрати все що лежить ближче до душі.

 Уляна Балашова, клієнт територіального центру
"Про центр узнала из газеты, прочитала что есть такой центр в прошлом году и пошла искать, зашла в район совет узнала где именно находиться и нашла этот центр, посмотрела что можно и выбрала конечно танцы "

Лариса Дольєва, клієнт територіального центру
"Пользуюсь уже третий год, как только ушла на пенсию, решила посвятить себя социальным службам, как бы говориться. "

Зауважимо, міжнародний день людей похилого віку заснований за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 14 грудня 1990. До цього День людей солідного і поважного віку стали відзначати спочатку в Європі, потім свято було підхоплено США і до кінця 80-х років воно поширилося по всьому світу.