Грабіжник

Київський район міста сколихнула звістка про грабіжника, який нападає в безлюдних місцях, відбирає коштовні прикраси і тікає. Жертви - жінки, в шоковому стані вони не запам"ятовували нападника і той практично розчинявся у повітрі. Так було і з другою постраждалою. В обідню перерву -розповідає, поверталася на роботу. Щоб скоротити шлях пішла навпростець.
постраждала
"Я тільки збиралася ставати на ці сходинки, як відчула, що ззаду мене обхопили руки. І тут я зрозуміла...А ця людина , яка невідомо звідки з"явилася, ну допомагала мені, я впала."
Коли прийшла до тями в руках тримала хрестик, дорогий їй, як віруючій людині. А нападник з решками розірваного ланцюжка вже зник.
Через кілька днів оперативники нарешті отримали першу інформацію. Одна з двох потерпілих випадково зустріла свого кривдника на вулиці. Працівники міліції отримали досить детальний опис зовнішності злочинця. Роботою з населенням встановили приблизний район проживання , практично йшли слідами грабіжника, однак, до затримання, він встиг скоїти третій злочин. Під час роботи на місці події край дороги, якою побіг нападник, працівники міліції виявили автомобіль із відеореєстратором. Під час перегляду відео, потерпіла в одному з перехожих впізнала свого кривдника. Через декілька днів міліціонери затримали підозрюваного в одному з парків.
Владислав Ліщенко, начальник Київського районного відділу міліції м. Полтави
"На території району задокументовано 3 такі випадки. Сума збагачення це близько 3 тисяч гривень. Порушено кримінальне провадження і особа може відбувати покарання від 4 до 6 років позбавлення волі."

Затриманий же виправдовується благородними намірами.
 затриманий
"У моей девушки серьезная болезнь. На которую нужны большая сумма денег. Которую я заработать сам не смог, поэтому пошел на крайние меры. "
Чи правду говорив чоловік - покаже слідство