Знищення наркотиків

2 роки тому троє кременчужан регулярно отримували посилки з оргтехнікою, побутовими речами та продуктами харчування. Під час слідчих дій у цих речах працівники міліції знайшли 50 грам кокаїну. У ході обшуку помешкання цих громадян, правоохоронці вилучили майже 4 тисячі пігулок трамадолу, марихуану елітних сортів та високотехнічне обладнання для її вирощування. Того ж року, на гарячому спіймали громадянина Російської Федерації. Він намагався переправити з України у сусідню державу марихуану. 21 березня всі вилучені наркотики правоохоронці, у присутності представників ЗМІ, знищили.

ТИТР:  Микола Швайка -заст.нач.відділу боротьби з корупцією та організованою злочинність управління СБУ в Полтавській обл.
"Наркотична речовина, яка спалюється співробітниками УМВС -це речові докази, які вилучені за кримінальними справами. Всі ці наркотичні засоби були вилучені під час проведення обшуків та затримання на гарячому трьох організовано-злочинних угрупувань."
До кожного угрупування контрабандистів, входило не менше, ніж 3 особи -додає Микола Швайка. Зараз всі вони покарані.

ТИТР:  Микола Швайка -заст.нач.відділу боротьби з корупцією та організованою злочинність управління СБУ в Полтавській обл.

"Вони покарані, є вироки Комсомольського районного суду, кременчуцького та полтавського. Засуджені до різних термінів позбавлення волі з конфіскацією майна."
До речі, загальна вартість знищених наркотиків за цінами «чорного ринку»становить 2 з половиною мільйони гривень.