В дитячому садочку №34 не працює басейн

Басейн на базі дитячого садочку № 34 на Ціолковського, 44, навчив плавати не одне покоління полтавців. Тому, коли прийшов час відвівати дитину до дитсадка, з вибором довго не вагались - розповідає Віолетта Мончановська, адже і сама колись відвідувала цей заклад.

 Віолетта Мончановська, мати вихованця садочку
"Здавали в дитячий садочок «Журавлик» через те, що в ньому є затишний басейн в який і я ходила коли була маленька, де і я навчилась плавати і хотіла щоб моя дитина навчилась так же само плавати. "

В дитячому закладі батьків влаштовує абсолютно все і керівництво, і кадровий склад, але ось тільки з оміряним басейном все якось не складається, минулого року малюки відвідали його всього тричі, а цього він зовсім не працює, обурюються люди.

Віолетта Мончановська, мати вихованця садочку
"З весни уже ніяких занять не відбувалося, ми питаємо вихователів , але вони розводять руками, вони нічого не можуть зробити. "

Як розповідає Віолетта Мончановська вони звертались за поясненнями чому їх діти не можуть відвідувати басейн, як до керівництва закладу так і до міської влади, результат щоразу однаковий.

 Віолетта Мончановська, мати вихованця садочку
"Я писала туди лист – звернення, пояснювала ситуація, що немає помощі ніякої від міської влади, пояснювала, що басейн завжди працював і навіть 30 років, він більше працював, хоча повинно бути все навпаки, зараз ми живемо не гірше ніж 30 років тому. Відповіді ніякої я не отримала "

Нашій же знімальній групі керівництво закладу повідомило- басейн не працює через те, що не розпочався опалювальний сезон, адже відповідно до норм температура в роздягальнях має становити 25-26 градусів, в самому ж басейні 24-28, а температура води має бути 26-32, тому як тільки в місті розпочнеться опалювальний сезон басейн розпочне роботу. Зазначимо, що відповідно до інформації з офіційного сайту міської ради опалювальний сезон 2013-2014 років стартував в місті з 30 вересня.