За 8 місяців розкрито 1000 правопорушень

Правоохоронці прозвітували, які злочини за 8 місяців 2013 року їм вже вдалося розкрити, а над чим вони ще працюють. Із зареєстрованих 3,5 тисяч -викрито понад 1000. Серед них 6 вбивств, 7 умисних тяжких тілесних ушкоджень, але найбільше -крадіжок.
 Віталій Ємець, нач. ПМУ МВС України
"На жаль, у Полтаві дуже велика їх кількість. З початку року їх 146 і 76 не розкрито."
Основний контингент тих, хто може постраждати від грабіжників -літні люди. Шахраї - попереджають правоохоронці, часто прикидаються працівниками соціальних служб та видивляються, що можна поцупити із будинку. Інша схема -обмін грошей. Ніби гривня застаріла, а вони обміняють її на новий еквівалент. Якщо такі схеми застосовують тільки на пенсіонерах, то ось кишенькові крадіжки -на будь-кому. Наразі міліція намагається не тільки розкривати такі злочини, а й попереджувати їх.
 Віталій Ємець, нач. ПМУ МВС України
"Проаналізовано місця, де все це відбувається, переглянуто маршрути патрулювання нарядів, хоча з реорганізацією невелика у нас залишилася кількість співробітників постової служби -155 чоловік."

Говорили на прес-конференції і про неповнолітніх злочинців. На профілактичному обліку в Полтавському управлінні Міністерства внутрішніх справ їх перебуває 36. З кожною дитиною проводиться комплекс заходів, для їхнього виправлення та усвідомлення скоєного. До профілактичної роботи залучаються батьки, вчителі та спеціалісти органів освіти.