Засідання комісії обласної ради з питань промислової політики та будівництва, транспорту і зв’язку.

Зміни до обласної Програми розвитку малого підприємництва - таким було перше питання, яке розглянули на спільному засіданні постійних комісій обласної ради з питань промислової політики та будівництва, транспорту і зв’язку. Депутатам запропонували дозволити регіональному фонду підтримки бізнесу брати участь у реалізації Програми розвитку підприємництва. А ось доповнення до іншої Програми - розвитку міжнародного співробітництва - передбачали залучення додаткових коштів. Заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович говорить: їм потрібно ще 60 тисяч гривень на прийом делегацій з інших міст та країн. І додає: цей рік б’є рекорди по кількості почесних гостей, які відвідали Полтавщину. Це, звичайно, неабиякий плюс не лише для іміджу області, а й для її економіки.

Олена Адамович, заступник голови ОДА
«Із початку року обсяг інвестицій склав 85 мільйонів доларів США. Загальний обсяг іноземних інвестицій, що накопичилися в області, перевищують 1 мільярд 25 мільйонів.»

Далі депутати розглянули пропозицію виділити кошти на огляд міського аеропорту. Там просять додатково 100 тисяч, щоб зберегти ліцензію.

Микола Данилейко, голова постійної комісії ОР з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій
«Це обстеження злітної смуги, рульових доріжок, товщини асфальту, стану покриття.»

Зміни до Програми рятування людей на водних об’єктах теж носять фінансовий характер. Рятувально-водолазна служба заборгувала обласному управлінню пенсійного фонду 40 тисяч гривень. Це - внески за працівників, які, зважаючи на важкі умови праці, вийшли на пенсію у 50 років.

Микола Данилейко, голова постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій
«Протягом періоду від виходу на пенсію до досягнення 60 років роботодавець платить кошти за працівника до пенсійного фонду. У даному випадку роботодавцем є комунальне підприємство, тож воно зобов’язане виплатити фонду цю суму грошей.»

Усі питання винесли на розгляд депутатів обласної ради на сесії, яка відбудеться 9 жовтня.