засідання комісії з питань освіти, науки та культури

Полтавському краєзнавчому музею можуть присвоїти ім’я Василя Кричевського. Під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки та культури це питання вирішили внести до порядку денного сесії обласної ради. Василь Кричевський був архітектором, який розробив проект будівлі краєзнавчого музею. Колектив вирішив вшанувати відомого зодчого та його творчість, назвавши заклад на його честь.

Катерина Фесик, директор Полтавського краєзнавчого музею
«Сучасний музей працює над тим, щоб популяризувати його творчість, тому що ми маємо його вклад у народне і взагалі мистецтво. Близько 200 його творів та особистих речей зберігаються у нас.»

За рішенням депутатів обласна рада також розгляне на черговій сесії зміни до Програми розвитку професійно-технічної освіти на 12-15 роки. Мова йде про проведення води до Професійного аграрного ліцею, що у селі Веприк Гадяцького району.

Іван Гальченко, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури
«Вода відсутня, тому обласне управління освіти вирішило висунути пропозицію про те щоб використати наявні кошти, що вже виділили, на будівництво свердловини.»

Також народні обранці розглянуть на сесії питання щодо проведення другого обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» та нагородження учасників грошовими преміями.