"ІРТ-Полтава" перші

Команда телеканалу «ІРТ-Полтава» здобула перше місце у конкурсі для регіональних ЗМІ. Призове місце журналіст та оператор телеканалу поділили ще з двома учасниками - з радіо та інтернет-видання.

 Крістіна Криженко, піар-менеджер БА «Світло надії»
"Ми проводили конкурс серед журналістів друкованих, радіо-, телевізійних ЗМІ і інтернет-видань. Ми запропонували кілька тем, головне – це висвітлення тематики освіти для дорослого населення

Висвітлення цієї теми у ЗМІ, за словами організаторів конкурсу, - популяризація навчання дорослого населення Полтавської області. Завдяки роботам журналістів багато полтавців дізналися про те, як безкоштовно підвищити кваліфікацію та конкурентоспроможність або навіть здобути другу освіту.

"Основні вимоги, які ми ставили для журналістів - це повнота розкриття теми, це креативність , розкриття глибини суті і індивідуальний підхід"

У планах організаторів конкурсу - проведення масового фестивалю для журналістів та нові конкурси.

 Анатолій Безпалюк, директор Обласного молодіжного центру праці при відділі у справах сім’ї та молоді ОДА
"Обласний молодіжний центр розглядає таку можливість: прийняття участі у міжнародних програмах, для того, щоб отримати гранти на певні проекти – в даному випадку, ми знаємо, що є такі зараз і на проекти міжнародного фонду – щоб взяти участь у журналістському розслідуванні"

Участь у конкурсі взяли представники п’яти ЗМІ, серед яких - телевізійні канали, радіо, газети та інтернет-видання.