ПУЕТ відзначив день працівника освіти

День працівника освіти для Полтавського університету економіки і торгівлі - одна з головних подій року.

Оксана Марченко, проректор з науково-педагогічної роботи ПУЕТ
«У цей день студенти вітають своїх викладачів, бо кожен викладач, кожен вчитель вкладає у свого вихованця частинку своєї душі частинку свого серця.»

За багаторічною традицією студенти вишу вітають своїх викладачів з професійним святом. Приходять і вдячні випускники.

Олександр Ступак, випускник ПУЕТ
«Я безмежно вдячний викладачам цього університету, які вкладали у нас свої сили, знання. Завдяки ним ми є такими, якими ми є: молодими, перспективними та успішними.»

Концерт на честь дня працівника освіти відкрив перший проректор навчального закладу Микола Рогоза. Привітавши колектив вишу, він нагородив педагогів та співробітників відзнаками. Не залишилися без уваги і ветерани - заслуженим працівникам вручили грошові винагороди.

Микола Рогоза, перший проректор ПУЕТ
«Викладач створює своєю працею майбутнє держави, формуючи фахівця для економічних профілів діяльності. Але у першу чергу це підготовка молодого покоління, громадян своєї держави.»

Викладацький колектив ПУЕТ - один з найкращих, вважає голова ради студентів Святослав Заворотній.

Святослав Заворотній, голова ради студентів, аспірантів та докторантів ПУЕТ
«Якщо доля складеться таким чином, що я залишуся в університеті, мені було б за радість працювати з такими людьми. Як колеги, вони підтримають у будь-якій ситуації. Вони допоможуть, чи зможуть, вони приділять тобі увагу незалежно від того, є у них власні справи чи немає.»

Подяки за співпрацю вручили також керівникам комерційного та кооперативного технікумів. Ці заклади є давніми партнерами університету економіки і торгівлі. Далі на глядачів чекали виступи талановитої молоді та народних ансамблів.