Комісія ОР з питань бюджету та управління майном

На галузь охорони здоров’я Полтавщини передбачено виділити 9 млн гривень, гроші нададуть з обласного бюджету, якщо депутати облради проголосують за це на черговій сесії повідомив Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів під час засідання комісії з питань бюджету та управління майном. Кошти підуть на ремонт інфрачервоного відділення клінічного кардіологічного диспансеру, придбання радіохімпрепаратів для онкодиспансеру та на закупівлю вакцини проти грипу.

 Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів ОДА
"Винайдено нові кошти, це 9 млн. які направлені будуть на охорону здоров'я, це на забезпечення безперебійної діяльності нової установи Центрів екстреної медицини. "

Також відповідно до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, допомога малозахищеним полтавцям які опинилися у складних життєвих обставинах буде збільшена у понад два рази, зазначила Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення.

 Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА
"На матеріальну допомогу додатково буде виділено кошти і сума матеріальної допомоги
Особам які опинилися у складних життєвих обставинах буде складати 1 млн 460 тис. Грн у минулому році десь 600 тисяч гривень. Тобто майже більше ніж у два рази виділена сума збільшена сума із обласного бюджету. "

Також як зазначає посадовеь, цього року програму розширили додатковими можливостями, а зокрема надання допомоги онкохворим. Наразі вже 10 онкохворих області отримали по 50 тис. грн.