день працівників освіти.

В області відзначили день працівників освіти. До свята організували урочистий концерт та нагородили кращих освітян року. Зал був повним - педагоги з’їхалися з усього регіону. І це не дивно - на Полтавщині професія є найбільш поширеною. Близько 50 тисяч людей працює лише у середній та вищій ланках освіти. Щоправда, мова йде не лише про кількість фахівців, а й про якість навчання. А тут, говорить директор обласного департаменту освіти Володимир Мирошниченко, полтавські вчителі справляються на п’ятірку.

Володимир Мирошниченко, директор департаменту освіти і науки ОДА
«Ми нормально розпочали навчальний рік, ми нормально увійшли в опалювальний сезон. Це певні здобутки, якщо розглядати це на фоні проблем освіти в Україні.»

Згоден з ним і заступник голови облради Володимир Марченко. Посадовець каже: роботу педагогів видно під час вступної кампанії.

Володимир Марченко, заступник голови обласної ради
«Діти мають високі оцінки, діти поступили до серйозних навчальних закладів не лише Полтавщини, а й України. Багато мають можливість навчатися за кордоном. Це говорить про те, що сьогодні рівень освіти на Полтавщині, слава богу, високий.»

Самі викладачі говорять: сьогодні бути вчителем - це не лише читати лекції та перевіряти домашнє завдання. Вони мають йти у ногу із часом.

Світлана Юхименко, вчитель іноземної мови ЗОШ №22
«Нові технології, сучасний світ - все вимагає від учителя новаторства, і ми враховуємо це новаторство у нашій праці.»

Вчителі почули привітання з професійним святом від представників влади та керівників відомств. Після цього кращих освітян нагородили дипломами та відзнаками - за вклад у розвиток полтавської освіти. Визначили і лауреатів щорічної обласної премії імені видатного педагога Антона Макаренка.