Не відключають опалення

У нашій країні - усе проти людей, обурюється Олександр Голуб. Дехто взимку мерзне без опалення, а він - навпаки - не може його позбутися. На перший погляд це може здатися дивним. Проте полтавець пояснює - піти на це його змусив діагноз лікарів.

Олександр Голуб
«Приблизно півтора роки тому мені поставили діагноз - онкологічне захворювання.»

Олександру Петровичу потрібно постійно бути у прохолодному приміщенні - тепле повітря для нього дуже шкідливе.

Олександр Голуб
«Мені дуже важко переносити температуру більше 16 градусів. 14, 15 - нормальна температура.»

Пенсіонер намагався розірвати контракт із Теплоенерго. За його словами, довелося навіть звертатися до суду. Там справу закрили на користь комунального підприємства. Листи та візити до міського виконавчого комітету теж були безрезультатними. Чоловік розповідає - у листі, підписаному заступником міського голови Олександром Найпаком, зазначалося - на розірвання угоди про послуги теплопостачання немає правових підстав. Після цього полтавець вирішив: хочеш щось зробити гарно - зроби це сам. І найняв робітників, які просто зняли усі батареї у квартирі. Попри це, з чоловіка продовжують вимагати оплати.

Олександр Голуб
«Вони не хочуть втратити споживача. Нараховують мені борг, попри те, що у мене у квартирі немає батарей. Прошу їх пояснити, чому нараховують, але вони цього зробити не можуть.»

У теплоенерго, куди ми звернулися за коментарями, нам повідомили - дійсно, пан Голуб звертався до Октябрського райсуду Полтави з вимогою щодо розірвання договору про надання послуг підприємства. Рішенням суду від 16 травня 2007 року у задоволенні позову йому відмовлено.