Полтавські дороги - антивізитівка міста.

На початку літа полтавці жваво обговорювали статті інтернет-виданнь, газет та телесюжети із промовистим заголовком «Мамай пообіцяв відремонтувати дороги», в яких міський голова стверджував «Оновлено 20-25% доріг, робота триває, щоб цей показник зріс». І дійсно, вулицями почали працювати бригади комунальних служб: знімали старий асфальт, ставили нові бордюри. Зараз ми бачимо результати такого собі «капітального ремонту»: відсутність нового асфальту, ями, вириті комунальниками, що через постійний автомобільний рух руйнуються ще більше, недолуго залатані певні частини. Ось теке своєрідне поздоровлення із першим снігом. Ця ситуація навіть у центрі. Полтавські дороги вже кілька років антивізитівка міста. Наші кореспонденти, знімаючи ці офіційно нові, а насправді ще гірші дороги, зустріла літнього чоловіка, який вважає, що не тільки власне сам ремонт жахливий, а і якість асфальту залишає бажати кращого.

"Ліквідований асфальтобетонний завод, повністю це управління ліквідовано. Тротуари не роблять через це."

Жінки та дівчата хвилюються за модні чобітки, водії -за автомобілі. Задоволених якістю міських доріг нам так і не вдалося зустріти. Та варто відмітити активність останніх -влітку в Полтаві відбулося кілька флешмобів «Я плачу налоги, где дороги?». Але, на жаль, стан проїжджих частин та навіть тротуарів не покращився.

"Дороги в ужасном состоянии. Все ремонты, которые проходят -отмывание денег."
"Городская власть бездействует.
"Вліво, вправо -їздити неможливо."
"Это не дороги -это убийство. Вы сами знаете."
"У нас дороги никуда не годяться. Был бы Матковский, он бы до жизни довёл. А от Мамай пусть лысину себе трёт парафином.

Цьогоріч на ремонт доріг планувалося витратити понад 30 мільйонів гривень. Скільки фактично освоїли ми відправили інформаційний запит меру. На момент створення сюжету відповіді не отримали. Як тільки нашому телеканалу нададуть офіційні дані -ми повідомимо наших телеглядачів новим сюжетом. Але, враховуючи погодні умови, вже зараз можна підбити підсумки -ями надалі будуть лататися снігом.