благодійна акція по піклуванню безхатченків.

Благодійна організація «Світло надії» провела благодійну акції по піклуванню про безхатченків. Волонтери розклеювали по місту оголошення про заклади, куди бездомні зможуть звернутися по допомогу. Такі плакати розмістили у людних місцях та на баках для сміття - щоб привернути увагу безпритульних громадян. На них - телефони та адреса притулку, де люди без постійного місця проживання зможуть не лише переночувати і пообідати, а й повернутися до нормального суспільного життя. Їм допомагають відновити документи та влаштовують на громадські роботи.

Роман Дрозд, керівник міського центру для безхатченків
«Це перший крок до того, щоб людина навчилася працювати у колективі. Дехто не працював по 20 років і не зможуть відразу адаптуватися у колективі. А так вони працюватимуть у своїй атмосфері, навчаться працювати, трудитися.»

Притулок працює на громадських засадах. Полтавці приносять їжу та одяг, підприємці перераховують кошти. Від початку роботи центру вони отримали від небайдужих людей більше 40 тисяч гривень.

Роман Камалетдинов, волонтер
«Кількість бездомних людей відображає стан здоров’я суспільства. Це стосується кожного з нас, і якщо ми думаємо, що це далеко, це не так, адже ми рано чи пізно можемо із цим стикнутися.»

Нагадаємо, минулої зими на вулицях міста не замерз жоден безхатченко. Це кращий результат по Україні. Благодійники кажуть - вдалося досягти цього завдяки співпраці управлінь, медиків, волонтерів та рятувальників. У їхніх планах - підтримувати цю роботу на високому рівні і надалі.