Конференція ОР з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Поширення інформації органи місцевої влади здійснюють шляхом проведення онлайн-прес-конференцій, брифінгів з представниками ЗМІ, участі посадовців у прямих ефірах на радіо та телебаченні. Щопонеділка керівники владних структур під час прес-конференцій детально розглядають найактуальніші питання з життя регіону, журналісти ж оперативно висвітлюють це у мас-медіа.

 Микола Перепелиця, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, заступник голови комісії
"Заходи і напрямки вирішення проблемних питань – зрозуміло, найперше йдуть з боку виконавчої влади. Але розуміння, як їх вирішувати, в якому темпі, в якому напрямку, воно коригується – зараз і дедалі більше – як раз громадськістю, людьми"

На сьогодні, запевняють на засіданні комісії, налагоджена співпраця з усіма провідними інтернет-виданнями області. Серед переваг інтернет-простору відзначають його зростаючий вплив та орієнтацію на різні аудиторії.
Тому й районним друкованим ЗМІ рекомендують створити веб-сайти газет.
Для забезпечення ж зворотного зв’язку, за словами Миколи Перепелиці, має працювати громадська рада. Адже саме зараз необхідно зміцнювати інформаційний зв’язок органів місцевого самоврядування з народом - джерелом влади в демократичній державі.

Микола Перепелиця, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, заступник голови комісії
"Саме громадськість здійснила, фактично, переворот, я думаю, розуміння посадовців місцевого самоврядування в місті Полтаві: що так робити не годиться! Що треба спілкуватися з людьми, треба пояснювати!"

Завдяки громадській раді - зазначає Микола Перепелиця має відбуватися конструктивна взаємодія міськвиконкому з народом, проте для цього потрібна зрілість: і посадовців, і активістів громадських організацій. Якої зараз, за словами заступника голови комісії, на жаль, не вистачає.