«Полтавщина - дітям» профорієнтаційна робота зі старшокласниками

Сучасна система освіти недостатньо адаптована до потреб ринку праці, як у кількісному так і у якісному відношенні, зазначає Микола Окара, начальник відділу організації профорієнтаційної роботи обласного центру зайнятості. Тому в рамках проекту «Полтавщина - дітям» центр зайнятості має допомогти старшокласникам у виборі майбутньої професії.

 Микола Окара , начальник відділу організації профорієнтаційної роботи обласного центру зайнятості
"Виконання даного проекту ставить за мету підвищення ефективності надання соціальних послуг учнівській молоді та забезпечення комплексного підходу до організації профорієнтаційної роботи з учнівської молоддю в університетах. "

Саме проведення профорієнтаційної роботи дасть можливість молодій людині відповісти на ряд актуальних для себе питань - як правильно зорієнтуватись у світі професій та знайти підходящу для себе.


Микола Окара , начальник відділу організації профорієнтаційної роботи обласного центру зайнятості
"Відповіді на ці питання та ряд інших учні і їхні батьки і вчителя які відповідають за проведення профорієнтаційних робіт зможуть отримати, відвідавши комплексні заходи які організовуються центром зайнятості в період з 7 по 11 жовтня 2013 року у загальноосвітніх навчальних закладах."


Місцеві програми розроблені, затверджені та діють у 24 районах області, а також у містах Кременчук, Лубни, Миргород та Комсомольськ.