День юриста

Судді, прокурори, адвокати та нотаріуси все це армія знавців права. Кращих її представників напередодні професійного свята відзначили подяками та почесними грамотами від Головного управляння юстиції та обласної влади.

 Тетяна Колотілова, начальник Головного управління юстиції у Полтавській області.
"Юриспруденція Сьогодні з урахуванням політичних, економічних можна так сказати негараздів з урахуванням нестабільного законодавства ,покликані відповідати за життя всього суспільства своєї держави"

Робота юристів усіх напрямків не проста, адже наше законодавство далеко не ідеальне, але в будь-яких умовах кваліфіковані спеціалісти мають дотримуватися букви закону та працювати на благо громадян, зазначають самі ж фахівці.

Людмила Бабенко, начальник відділу державної реєстраційної служби Великобогачанського управління юстиції
"Основне наше завдання на цій ниві, це любити людей, якщо єсть любов до людей, якщо єсть знання, з великою душою з великим чистим серцем, можна дарувати ці знання і допомагати людям. "

Дня українського суспільства професія юриста дуже важлива - зазначили учасники зборів. Особливо зараз під час реформування та розвитку правових засад громадянського суспільства та становлення України як демократичної держави.