у центрі Полтави підпалили автомобіль депутата міської ради І. Лебедика.

О 19:16 в понеділок біля офісного приміщення у центрі Полтави по вулиці Жовтнева, 77-а підпалили автомобіль«Infiniti FX», який належить депутату Полтавської міської ради Ігорю Лебедику. Відеокамери спостерження зафіксували як до авто підійшов чоловік , облив її якоюсь рідиною , підпалив та швидко зник з місця пригоди.
Ігор Лебедик такі дії розцінює як помсту за його опозиційну діяльність, організацію останньго мітингу біля міської ради, який переріс у штурм.

 Ігор Лебедик
 депутат Полтавської міської ради
"Останнім часом погрожував мені лише наш мер мамай, подивіться на авто - це обличчя сьогоднішньої полтави, так розправляються з неугодними, такими діями мене не залякати."

Нагадаємо на останній сесії міської ради Олександр Мамай привселюдно пообіцяв помножити на нуль Ігоря Лебедика. Приводом стала пропозиція депутата перерозподілити гроші виділені на ремонт вулиці Світанкової , на якій проживає мер на інші потреби.

Наразі говорить Лебедик на нуль помножили моє авто. Сподівається на допомогу правоохоронців. Останні по гарячим слідам злочин не розкрили. Оскільки , говорять - людину відзняту на камеру важко ідентифікувати.
Юрій Сулаєв
начальник ВЗГЗ УМВС України в Полтавській області
"Це дійсно підпал, ми просимо усіх хто можливо бачив..."
За передбачений злочин говорять міліціонери- покарання - позбавлення волі від 3 -х до десяти років.
Наразі нам не вдалося отримати коментарі від міського голови Олександра Мамая на звинувачення зі сторони його колеги по міській раді Ігоря Лебедика. Ми готові надати ефірний час для висловлення позиції мера міста.
Нагадаємо під кінець вересня у Полтаві було здійснено підпал громадської приймальні народного депутата Валерія Головка, що знаходиться в приміщенні голови міської організації всеукраїнського об"єднання Батьківщина Олега Бєлоножка. Цю акцію власник будівлі також пов"язував зі своєю опозиційною діяльністю.